Tillverkning med själ och kunskap

Kompetens som skapar förtroende

Miljötänk i allt vi gör

Passion for accuracy and speed

Plåt- och maskinbearbetning för dig med höga krav

VÄLKOMMEN TILL laserkraft

Välkommen till Laserkraft och vår värld, en vardag full av plåtbearbetning. Så låt oss få visa dig vad vi kan och vill. Vår målsättning är att alltid sätta kunden i centrum och hela tiden sträva efter att överträffa våra kunders förväntningar.

Kvalité genomsyrar hela vår produktion med allt vi gör

Vilka är vi

Här är vi som arbetar på Laserkraft, ni är hjärtligt välkomna att kontakta oss!

Klicka på namnet/bilden för mer information.

VD/Marknad/Försäljning

Stefan Ohlsson

Sales Support Manager/KAM

0370-885 71

076 635 85 71

stefan.ohlsson@laserkraft.se Läs mer

Thomas Liljedahl

Key Account Manager / Försäljning

0370-885 70

076 115 80 96

thomas.liljedahl@laserkraft.se Läs mer

Ekonomi

Anne Fält

Ekonomi assistent

0370-885 53

anne.falt@laserkraft.se Läs mer

Inköp

Henrik Östring

Inköpschef

0370-885 52

070 191 58 21

henrik.ostring@laserkraft.se Läs mer

Kvalitet

Lars Stenberg

Kvalitetschef

0370-885 63

070 384 05 63

lars.stenberg@laserkraft.se Läs mer

Robert Gustavsson

Kvalitets tekniker

0370-885 62

guro@laserkraft.se Läs mer

Order / Planering


Teknisk support

Ulf Börjesson

Teknisk support

0370-885 51

076 635 85 51

ulf.borjesson@laserkraft.se Läs mer

Produktion

Marcus Andersson

Marcus Andersson

Produktionschef

0370-866 93

072-717 99 47

marcus.andersson@laserkraft.se Läs mer

Tommy Ingvarsson

Teamleader, Laser, Bockning

0370-885 57

070 698 78 53

tommy.ingvarsson@laserkraft.se Läs mer

Mikael Norin

Teamleader Bearbetningen

0370-866 94

mikael.norin@laserkraft.se Läs mer

Bo Svedberg

Teamleader, IWS Svetsansvarig

0370-885 59

073 088 85 54

bo.svedberg@laserkraft.se Läs mer

Per Johan Andersson

Produktionstekniker

0370-885 66

073-059 13 27

per-johan.andersson@laserkraft.se Läs mer

Kontakta oss

Kontakta oss för mer information genom att fylla i och skicka formuläret nedan.

logotyp_web

Besöks samt Postadress:
Industrivägen 20
333 72 Bredaryd

Telefon växel: 0370-885 55
info@laserkraft.se
www.laserkraft.se

eurosvit_logo

Komárnanská cesta 3
940 64 Nové Zámky
Slovakia

Telefon 00421356400136
Fax 00421356426070
info@eurosvit.com
www.eurosvit.com